Szukaj na tym blogu

ZAGLĄDAJĄ TUTAJ:

środa, 21 marca 2012

Nr 69. KOLCZYKI SUTASZ BOGATE W KOLORY

Bardzo kolorowe kolczyki wykonane techniką sutasz to dzisiejsza moja propozycja dla Was. Kolczyki zrobiłam ze szklanych koralików w kolorach: żółty, pomarańczowy, limonkowy, zielony, czerwony, niebieski i granatowy. Sznurek sutasz w kolorach: złoty, czerwony i ciemnozielony. Kolczyki są na srebrnych biglach wkrętach. Całkowita długość kolczyków wynosi 7,2cm, a szerokość w najszerszym miejscu to 3,4cm.  Gorąco polecam kolorowe kolczyki do małej czarnej i nie tylko :)

2 komentarze:

  1. Bardzo mi się podobają te kolczyki - gra kolorów aż przyciąga wiosnę. Jak długo zajmujesz się techniką sutasz ? Wiem, że to trudna technika. Ja nie miałabym dla niej cierpliwości.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo się cieszę, że kolczyki mojego autorstwa i wykonania spodobały Ci się :) Biżuterię w ogóle tworzę od 6 lat, a techniką sutasz zajmuję się tak naprawdę od bardzo niedawna, bo od 2tygodni. To dla mnie zupełna nowość i rzeczywiście muszę przyznać, że jest to trudne, pracochłonne i wymaga ogromnej cierpliwości. Prezentowane kolczyki Nr69 to moje trzecie dzieło wykonane tą techniką i na tym nie poprzestanę, ponieważ sutasz wciąga :)

      Usuń