Szukaj na tym blogu

ZAGLĄDAJĄ TUTAJ:

sobota, 3 marca 2012

Nr 21. PLECIONE BRANSOLETKI: ZŁOTO-BRĄZ-TURKUS.


Dwie UNIKALNE bransoletki mojego autorstwa oraz mojego wykonania :) Składają się one ze szklanych koralików szlifowanych 4mm w odcieniach: miodowy i turkusowy; małych koralików miyuki brązowych i złotych z kolorowym połyskiem; oryginalnego łańcuszka w kolorze złotym. Bransoletki łatwo się zakłada, gdyż splot koralikowy jest odrobinę elastyczny. Obwód każdej wynosi 19cm.

Nr 20. KRYSZTAŁOWO-SREBRNA BRANSOLETKA z MIYUKI

Kolejny mój pomysł - bransoletka ręcznie pleciona z koralików Miyuki w kolorach: kryształowy, srebrny. Na środku umieściłam Swarovski Square Ring 14 mm Crystal Dorado. Wymiary bransoletki: długość 18cm, szerokość 1,3cm. Polecam :)

Nr 19. RÓŻNOKOLOROWE BRANSOLETKI.

Bransoletki w różnych kolorach: różowo-fioletowy, fioletowo-szary, zielony, kość słoniowa, niebieski, czerwony i kryształowy. Bransoletki składają się z koralików Miyuki, kryształów Swarovski 8mm Disc, srebrnych kuleczek zaciskowych oraz grubego czarnego sznurka woskowanego z możliwością regulacji. Mam nadzieję, że kolorowe bransoletki  przypadną Wam do gustu :)

Nr 18. LAZUROWE TURKUSY.

Przedstawiam Wam proste w wykonaniu, ale jakże piękne w efekcie kolczyki. Składają się one z kryształów Swarovski Migdał 22 mm Blue Zircon AB w odcieniach turkusowo-zielono-błękitnych, bigli angielskich pr. 925 oraz łapaczek srebrnych. Całkowita długość kolczyków wynosi 4,5cm.